MŠ Kdyně - Markova

proč mám Kdyni nejradši

MŠ Kdyně - Markova

Portfolia dětí

Naše mateřská škola po konzultaci s rodiči vytváří dětem tzv. portfolium. Portfolio je uspořádaný soubor prací žáka shromážděný za určité období, který poskytuje informaci o pracovních výsledcích žáka, průběhu učení a jeho vývoji za účelem jeho dalšího rozvoje. Informace slouží dítěti, rodičům a učitelům. Jde o určitý typ archivace produktů dítěte za stanoveným účelem, který do jisté míry určuje jeho obsah, rozsah a práci s ním.

Budeme tedy do portfolií Vašich dětí zakládat jejich výtvarné materiály, pracovní listy. Můžete s dětmi porovnávat jejich kresbu ve třech letech, ve čtyřech, v pěti....

Portfolia obohatíme o narozeninové fotky a přání dětí, různé hlášky a další zajímavosti....

K čemu Vám portfolium může sloužit? Můžete ho využít při návštěvě pedagogicko psychologické poradny, u psychologa, zápisu. Někdy je dítě u zápisu stydlivé a vy budete mít podklad pro to, že je Vaše dítě zralé.

Portfolium je výhodné i pro děti se speciálně vzdělávacími potřebami (dítě s podporou asistenta pedagoga a pod.) , individuálně nastavené portfolium tak zaznamenává dílčí pokroky. Samotné portfolium si lze v MŠ vyzvednout a předložit dalším odborníkům (logoped, lékař, psycholog, speciální pedagog).

A na závěr, po ukončení docházky v naší mateřské škole, si odnesete portfolium domů jako vzpomínkovou knihu na školku :)

portfolium

Pro rodiče

Adresa:

• Mateřská škola Kdyně,
  • Markova 523,
  • Kdyně, 34506

Telefon:

• 379 731 395 (MŠ Kdyně)
  • 725385868 (ředitelka)
  • 379 731 440 (MŠ Hluboká)

E-mail: ms.markova@outlook.cz

Šablony III pro MŠ Kdyně Markova

Logo EU

Podzimní prázdniny 26.-27.10. (nahlaste prosím, kdo bude mít zájem o prázdninovou docházku - třídy budou spojeny).

Vánoční prázdniny 23.12.- 2.1. (provoz MŠ přerušen).

Pololetní prázdniny 3.2.

Jarní prázdniny 13.3.-19.3.

Velikonoční prázdniny 6.4.

Hlavní prázdniny (letní) 1.7.-31.8.

Listopadový vitr - bratr zimy.

Svatý Ondřej dělá led a svatý Jiří jej láme.

Svátek má Ondřej

Zítra má svátek Iva

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den boje proti AIDS

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

MŠ Markova

MŠ Hluboká